Appartement in San Blas, met 88 m² gebouwd, 3 slaapkamers, 1 badkamers, goede staat, buitenkant, verdieping 1, 1 terrassen, 8 m² van terras, keuken ingericht, lift, 1974, 5 verdiepingen, airconditioning warm en koud, warm water individeel, hoge voorraden gemaakt, aangepaste toegang verminderde mobiliteit, vloer keramiek
Prachtig appartement met uitzicht op San Fernando Park - Uw nieuwe thuis in het centrum! Bent u op zoek naar een huis waar comfort en locatie samenkomen? Dit uitzonderlijke appartement van 80 m² wacht op u in een van de meest gewilde wijken van de stad. Op slechts 10 minuten lopen van het iconische Plaza de Luceros biedt dit ruime appartement u de perfecte combinatie van rust en stedelijk leven. Het hart van dit huis is de ruime en lichte woonkamer, die uitkijkt op een prachtig glazen terras met een bevoorrecht uitzicht op San Fernando Park. Een ideale ruimte om te genieten van familiemaaltijden of momenten van ontspanning terwijl u het groen van het park overdenkt. De perfecte indeling wacht op u met:
Drie comfortabele slaapkamers
Volledig gerenoveerde keuken
Moderne badkamer met raam
Airconditioning in de woonkamer
Lift voor uw comfort
De locatie is onovertroffen:
Omringd door groene gebieden
Sportfaciliteiten op slechts een steenworp afstand
Mercadona en winkels op enkele minuten loopafstand
Banken en restaurants in de directe omgeving
Uitstekende verbinding met het centrum
Dit appartement is direct te betrekken, alle renovaties zijn al afgerond. De combinatie van de bevoorrechte ligging, de hoogwaardige afwerking en de omgeving vol voorzieningen maken dit een unieke kans voor wie in een van de beste wijken van de stad wil wonen. Wacht niet langer en ontdek uw nieuwe thuis.
Neem contact met ons op en plan een bezichtiging zodat u zelf kunt ervaren wat dit bijzondere appartement te bieden heeft.